O firmie

Zachodniopomorskie Centrum Zabezpieczeń – bezpieczeństwo to nasza specjalność. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu.

O firmie

Od 15 lat dostarczamy najwyższej jakości urządzenia z fachową obsługą, tak by zapewnić Twojej firmie i rodzinie spokój oraz komfort życia.

O firmie

Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Szyte na miarę rozwiązania i kompetentni specjaliści dopasowani do zlecenia. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa i montażu systemów alarmowych, monitoringu CCTV, domofonów i videodomofonów, kontroli dostępu oraz inteligentnych rozwiązań dla domu i firmy. Stale doskonalimy warsztat naszej pracy poprzez szkolenia i bliską współpracę z dystrybutorami sprzętu, tak by dostarczać Państwu wyłącznie technologię najwyższej jakości, która służyć będzie na lata.

Główną przewagą naszego zespołu jest kompleksowość. Każdą realizację zaczynamy od wizji lokalnej, personalizowanej wyceny, dostarczenia wszystkich niezbędnych urządzeń oraz oprogramowania, montażu oraz serwisu i konserwacji w przyszłości. Świadczymy usługi na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Umów się ze specjalistą w celu otrzymania dedykowanej wyceny.

Dlaczego z nami?

100% GWARANCJA

Wybierając Zachodniopomorskie Centrum Zabezpieczeń otrzymujesz pełną gwarancję oraz niezbędną dokumentację, zarówno na sprzęt, oprogramowanie oraz montaż.

SERWIS

W przypadku konieczności serwisu masz bezpośredni kontakt do specjalisty, który niezwłocznie zrealizuje Twoje zgłoszenie, by zapewnić ciągłość pracy systemu.

UNIWERSALNOŚĆ

Nasze urządzenia oraz realizacje dostosowujemy do Państwa budżetu oraz wymagań wszystkich firm ochroniarskich działających w Polsce i w Europie.

Dane firmy

ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ZABEZPIECZEŃ SP. Z O.O.
NIP: 852-265-62-87
KRS: 0000785984

 

BIURO Tel: +48 690 02 02 01
biuro@zcz.szczecin.pl
pn-pt, 9:00 – 17:00

 

SERWIS Tel: +48 690 02 02 62
serwis@zcz.szczecin.pl
codziennie, 8:00-18:00

Formularz kontaktowy